Blog

międzynarodowe targi energetyczne
Redakcja | 14 września, 2021 | 0 Komentarzy

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB

Właśnie trwają 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB®2021. To wyjątkowe dla branży energetycznej wydarzenie rozpoczęło się właśnie dziś (14.09) i potrwa aż do czwartku (16.09).  Wydarzenie odbywa się na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA pod Szyndzielnią.

– „Nasze targi to największa w Polsce ekspozycja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki a jednocześnie miejsce jednego z najważniejszych spotkań projektantów, konstruktorów, producentów i usługodawców z przedstawicielami energetyki zawodowej i przemysłowej. Targi te są również interesujące dla przedstawicieli samorządów miast i powiatów ze względu na prezentowane innowacyjne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, energooszczędnego oświetlenia, systemami zarządzania energią dla klastrów czy spółdzielni energetycznych, itp.” – informuje dyrektor organizującej targi firmy ZIAD Bielsko-Biała Dariusz Mrzygłód.

Ekspozycje ponad 270 wystawców zlokalizowane są na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych.

Na planie sytuacyjnym zwracamy uwagę na zaznaczone specjalne strefy, jak:

Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE
Strefa Elektromobilności – SEL
Strefa Praktycznych Pokazów technologii elektrycznych – SPP

Najciekawsze konferencje i prezentacje promocyjne proponowane przez organizatorów wydarzenia:

konferencja „Sprawiedliwa Transformacja Energetyczna”
konferencja „Fotowoltaika dziś i jutro”
konferencja „Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych dystrybucyjnych”
konferencja „Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce”

Uwaga! W wybranych konferencjach można uczestniczyć również zdalnie po uprzednim zarejestrowaniu zainteresowania za pośrednictwem strony internetowej https://energetab.pl/.

Podczas targów zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu nagradzającego prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Rejestracja zwiedzających ->> https://rejestracja.energetab.pl/

 

źródło: https://energetab.pl/

Komentarze

Twój adres email nie będzie publikowany.