Blog

Redakcja | 31 sierpnia, 2021 | 0 Komentarzy

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej

Od kilku lat możemy zauważyć wzmożone zainteresowanie fotowoltaiką w Polsce. Nic dziwnego, ponieważ instalacja fotowoltaiczna może być świetnym rozwiązaniem do obniżenia rachunków za prąd ale tylko i wyłącznie wtedy jeśli jest odpowiednio zainstalowana. Jaką instalację wybrać? Jak uzyskać dofinansowanie? Jaką firmę montażową wybrać? Na te pytania i wiele innych odpowiedź możesz uzyskać odwiedzając Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower.

Co, gdzie i kiedy?

W tym roku Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower odbędą się w dniach 14-16 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Udział w targach jest doskonałą okazją do spotkania ze specjalistami branży odnawialnych źródeł energii, zapoznania się z trendami jakie panują na rynku OZE oraz zaczerpnięcia wiedzy odnośnie dofinansowań, jakie można uzyskać.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki i oze. Odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in.: systemy mocowania naziemnego i na dachach, inwertery, optymalizatory, różne rodzaje modułów PV i magazyny energii. Dodatkowo eksperci oraz fachowcy doradzą, jaka ekspozycja paneli przyniesie największe korzyści i jak zabezpieczyć ją przed pożarami. Zwiedzający targi Greenpower uzyskają informacje na temat możliwości dofinansowania. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

– Instalacja fotowoltaiczna może obniżyć rachunki za energię elektryczną, jeśli jest dobrze dobrana i zainstalowana. Dla wielu osób, które zdecydowały się na taką inwestycję, zaletą jest też to, że pozyskują energię odnawialną w ekologiczny sposób, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Dodatkowym atutem jest zwiększenie wartości nieruchomości – Marcin Gorynia, dyrektor targów Greenpower.

Obecnie ze wszystkich sektorów oze najbardziej dynamicznie rozwija się branża fotowoltaiczna. Spadek cen paneli fotowoltaicznych spowodował, że fotowoltaika jest dzisiaj jedną z najtańszych technologii produkcji energii elektrycznej. Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduję się coraz więcej osób prywatnych, przedsiębiorców czy też rolników. Na targach Greenpower będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, dla domu, biznesu i np. gospodarstw rolniczych.

Źródło: forumsamorzadowe.pl

Komentarze

Twój adres email nie będzie publikowany.