Blog

targi ENERGETAB 2021
Redakcja | 23 września, 2021 | 0 Komentarzy

Podsumowanie targów ENERGETAB 2021

W dniach 13-16 września br. odbyły się 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB®2021, które odwiedziło wiele osób. W wydarzeniu wzięło udział ponad 270 wystawców (z 10 krajów europejskich) , w tym Sunday Energy, targi odwiedziło łącznie ponad 8 tyś gości, którzy mogli poruszać się po 3 strefach:

  • strefa odnawialnych źródeł energii (OZE), w której były prezentowane m.in. zestawy paneli PV, ich konstrukcje wsporcze w tym do montażu paneli dwustronnych (bifacial), magazyny energii w tym w zestawie z inwerterem, itp.
  • strefa elektromobilności (SEL), w której obok różnorodnych stacji ładowania pojazdów prezentowały się samochody elektryczne a wspomnienie jazdy elektryczną teslą na pobliskim parkingu u wielu zwiedzających pozostanie na długo w pamięci;
  • strefa praktycznych pokazów technologii (SPP), w której dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy podłączania w technologii prac pod napięciem mobilnego urządzenia zasilającego MUZ, wykonywane przez brygadę TAURON Dystrybucji oraz pokazy montażu tymczasowej, modułowej konstrukcji bramkowej firmy ARINET, wyróżnionej zresztą w konkursie targowym pucharem PTPiREE.

Podczas targów odbyło się wiele ciekawych konferencji i prezentacji, w których możliwe było również uczestnictwo on-line.

Komisja Konkursowa 34. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB®2021 nagrodziła najciekawsze rozwiązania, w tym m.in. dla branży OZE.

Nagroda Prezydenta Miasta Bielska-Białej
za produkt: System Optymalizacji Produkcji i Magazynowania Energii z OZE (SOPiME)
zgłoszony przez firmę: ZPUE S.A.

Statuetka Polskiego Stowarzyszenia Branży Elektroenergetycznej
za produkt: Zintegrowany system zabezpieczeń i sterowania e2TANGO dedykowany dla Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)
zgłoszony przez firmę: Elektrometal Energetyka SA

Kolejne 35. targi ENERGETAB już za rok w dniach 13-15 września.

 

źródło: https://energetab.pl/

Komentarze

Twój adres email nie będzie publikowany.